Ofislerde, okullarda, kolejlerde ve üniversitelerde çalışırken, belgeleri PDF formatında alır ve göndeririz, bu nedenle PDF belgeleri çalışma görevlerimizde büyük önem taşır. Örneğin, PDF formatında veriler içeren belgeler, kitaplar, notlar, raporlar ve grafikler alırız. Ancak bu belgeler bazen dikkatimizi çekmesini ve düzeltilmesini isteyen bazı hatalara sahiptir ve o zaman PDF dosyalarını düzenlememiz gerekir. Peki bu PDF belgelerini nasıl düzenleyebiliriz? Açıkçası, elimizde en iyi PDF düzenleme yazılımına sahip olduğumuzda, kullanıcılarının tüm içeriği yeniden oluşturma telaşına girmeden PDF belgelerinde, raporlarında, dosyalarında ve kitaplarında değişiklik ve değişiklik yapmalarına olanak tanır.

En iyi PDF düzenleme yazılımı nedir? Bugün piyasada EaseUS PDF Editor ‘den daha iyi bir PDF düzenleme yazılımı yok.

EaseUS PDF Düzenleyici nedir?

EaseUS – lider bir yazılım şirketi, resmi olarak hepsi bir arada PDF oluşturucu, dönüştürücü, okuyucu ve düzenleyici olan EaseUS PDF yazılımını piyasaya sürdü. Ayrıca EaseUS, ekran EaseUS kayıt ve video düzenleme yazılımını da tanıttı. Yazılım, kullanıcılara belgeleri görüntüleme, oluşturma, düzenleme, birleştirme, dönüştürme, bölme ve sıkıştırma yetkisi veren sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve iş akışıyla birlikte gelir. Ayrıca, PDF’den imzalamanızı, şifrelemenizi, parolaları kaldırmanızı, hatta PDF’ye filigran eklemenizi sağlar.

PDF düzenleme yazılımı o kadar detaylı bir şekilde tasarlanmıştır ki, kullanıcı teknoloji dostu olsun ya da olmasın, tüm kullanıcılar için eşit derecede kullanışlı ve kullanımı kolaydır.

EaseUS PDF düzenleyici, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan en iyi PDF düzenleme yazılımıdır. Bu yazılım hem ücretsiz hem de ücretli sürüm sunar ve kullanıcıların sınırsız özelliklere sahip pro sürüme veya bazı özelliklere sahip ücretsiz sürüme gitmelerini sağlar. Bu nedenle, her şey kullanıcının, işi tamamlamak için belirli bir zamanda ne tür özelliklere ihtiyaç duyduğu ihtiyacına bağlıdır.

EaseUS PDF düzenleme yazılımı, kullanıcıların her türlü PDF düzenleme görevini tamamlamasını kolaylaştırır. PDF düzenleme görevlerinin yanı sıra, benzer başka görevler için de yazılım kullanabilirsiniz; örneğin, formları doldurmak, word belgelerini PDF belgelerine dönüştürmek, belgelerden filigranı kaldırmak, PDF’yi iki benzersiz kayda bölmek ve PowerPoint sunumlarını PDF formatına dönüştürmek ve daha pek çok şey için kullanımınıza getirebilirsiniz.

Neden EaseUS PDF Düzenleyici?

Bildiğiniz gibi EaseUS PDF editörü birçok okul, kolej, üniversite, işletme ve ofis tarafından en çok önerilen, tercih edilen ve popüler yazılım olarak kalmaya devam ediyor. Geniş ölçekte kullanılmasının en büyük nedeni, PDF’lerin yapısını, içeriğini ve stillerini bozmadan belgeleri orijinal formatlarında tutmasıdır. Ayrıca işletim sistemi tamamen zararsız çalışmaktadır.

Bu nedenle, Windows’ta PDF belgenizi düzenlemek istiyorsanız, EaseUS Windows PDF Editor’ı bugün indirip yükleyin; Windows 7,8,10 gibi herhangi bir Windows sürümüyle uyumludur. Yazılım inanılmaz özelliklerle birlikte gelir: düzenleme, açıklama ekleme, dosyaları PDF’den word’e ve word’e PDF’ye dönüştürme, elektronik imza ekleme, tarama, metinleri ve görüntüleri tanıma ve iki farklı dosyayı tek bir dosyada birleştirme.
tek dosya.

EaseUS PDF Editor’ün En İyi Özellikleri

EaseUS PDF düzenleme yazılımı, bu yazılımı diğerlerinden ayıran bazı benzersiz özelliklerle birlikte gelir. İşte bu özellikler…

Hepsi Bir Arada PDF Düzenleyici, Dönüştürücü ve Okuyucu

EaseUS PDF düzenleyici, daha hızlı çalışan yerleşik bir özellikle birlikte gelir. Bu yazılımı kullanarak PDF’yi PPT, Excel, HTML, Word, JPG ve TIFF gibi resimlere kolayca dönüştürebilirsiniz. Yazılım, orijinal içeriğinizi ve oluşturduğunuz formatı kaybetmeden dönüştürmenizi ve belge oluşturmanızı sağlar.

PDF Dosyalarını İstediğiniz Gibi Düzenleyin

PDF belgelerini düzenlemenin kolay bir iş olmadığını zaten biliyorsunuz. Ancak, EaseUS PDF düzenleme aracına sahip olduğunuzda hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. PDF düzenleme araçları, sayfaları bir işarete eklemenize, değiştirmenize, kaldırmanıza, eklemenize, silmenize ve çıkartmanıza olanak tanır. Ayrıca, PDF dosyalarınıza sayfa numaraları, üstbilgiler, altbilgiler, açıklamalar ve yorumlar eklemenize olanak tanır; bu, yazılımın PDF’ler üzerinde tam kontrol sağlamayı amaçladığı anlamına gelir.

PDF’yi Yönetin ve Güvenliğini Sağlayın

EaseUS ayrıca PDF dosyalarınızı yönetmenizi ve güvenceye almanızı sağlayan, PDF belgelerini zahmetsizce imzalamanızı, kırpmanızı, bölmenizi, döndürmenizi, sıkıştırmanızı ve birleştirmenizi sağlayan özelliklerle birlikte gelir. Kullanıcının gizliliğini korumak, belgelerinizin onlar üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. PDF’leri görüntülemesi, düzenlemesi ve imzalaması için birini ekleme, kaldırma veya yetkilendirme konusunda size kontrol sağlar.

Ücretsiz Deneme ve Uygun fiyat

Yazılım, Windows ve Mac’inize ücretsiz deneme temelinde ve ücretli bir sürüm olarak yüklenebilir. Yani özelliklerini bir süreliğine kontrol etmek isterseniz ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Ancak sınırsız özelliklerin keyfini çıkarmak için üç paketten birini satın alabilirsiniz: 1 Ay, bir yıl ve Ömür Boyu; hepsi sizin için çok uygun.

Harika müşteri desteği

EaseUS destek ekibi çok aktif. Destek ekibine 7/24 canlı sohbet, e-posta, iletişim formu veya sosyal medya hesapları aracılığıyla ulaşabilirsiniz, bir ekip her zaman kullanıcılarının tüm sorularını yanıtlamaya hazırdır. Genel olarak, EaseUS mevcut harika araçlardan biridir!

EaseUS PDF Düzenleme Yazılımının Diğer Bazı Önemli Özellikleri:

  • Farklı etkileşimli form kontrollerinin yardımıyla zahmetsizce PDF formları doldurun ve oluşturun.
  • PDF belgesindeki belirli bir kelimeyi, metni veya içeriği hızlıca bulun ve değiştirin.
  • PDF belgesine filigran olarak metin veya resim ekleyin.
  • PDF belgelerinizin arka planını değiştirin.
  • PDF dosyalarını/belgeleri/raporları/sözleşmeleri e-imza veya dijital kimlikle imzalayın.

Sonuç

EaseUS PDF düzenleme yazılımının tüm önemli özelliklerini ve işlevlerini kısaca açıkladığımızda, bunun Windows için en iyi PDF düzenleyici olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Bu nedenle, kullanımı kolay ancak zengin özelliklere sahip bir PDF düzenleme yazılımı arıyorsanız, EaseUS PDF Editor’ı deneyebilirsiniz PDF editor for Windows.
Birden çok dili destekleyen OCR teknolojisi, tarama belgelerini düzenleme yeteneği, gelişmiş güvenlik özellikleri ve 7/24 canlı destek, EaseUS’u satın almanız gereken en iyi PDF düzenleme yazılımı yapar.