E-mail Antispam-Virüs Servisi

Temiz ve güvenli mail kutusu için Profesyonel Antispam hizmeti

Ücretsiz Kurulum
Blacklist Yönetimi
Bireysel Antispam
4.75$/ay 98.67₺/ay
1.33 $ 43.89 ₺
%72 İNDİRİM
  • 30 Adet Mailbox
  • Antispam Desteği
  • Antivirüs Desteği
  • ETRN Desteği
Kurumsal Antispam
12.25$/ay 404.25₺/ay
3.47 $ 114.51 ₺
%72 İNDİRİM
  • 100 Adet Mailbox
  • Antispam Desteği
  • Antivirüs Desteği
  • ETRN Desteği

Spam koruması nasıl çalışır?

İş Verimliliğinizi Arttırın

SpamExperts altyapısı ile güçlendirilmiş yüksek güvenlikli e-posta korumasına sahip olarak iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Spamlara karşı savaşan son derece gelişmiş Antispam filtresi sayesinde spamlarla uğraşmanıza gerek yok. Sadece siz değil tüm çalışanları spam maillerden koruyan Antispam teknolojisi sayesinde zamanınız sizde spam mailler bizim altyapımızda kalıyor.

İşletmenizi Saldırılardan Koruyun

Her işletmenin korkulu rüyası olan virüs, phishing (sahte banka veya kurum yönlendirmesi), ransomware, malware ve bilgisayarınızı ve tüm dökümanlarınızı kilitleyen ve iş yapmanızı tamamen etkisiz hale getiren kötü amaçlı yazılımlar Antispam teknolojisi sayesinde size ulaşmadan ortadan kaldırılır. Sürekli kendisini geliştiren ve güncelleyen sistemimiz gerçek zamanlı bir koruma sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Antispam Nedir?

Size gönderilen e-postaları gelen kutunuza teslim etmeden önce çeşitli güvenlik kriterlerine göre kontrol eden donanımsal ya da yazılımsal güvenlik uygulamalarına antispam adı verilmektedir.
Spamexperts altyapısına sahip, gelişmiş ve yönetilebilir antispam servisimizden e-posta hesabı miktarınıza uygun paket seçenekleri ile faydalanabilirsiniz. Böylelikle gereksiz yere yüksek hacimli paketler satın almanız ve yüksek ücretler ödemeniz gerekmeyecektir. Antispam paketlerinde 36 aylık satın alımı tercih ettiğinizde %70'e varan bir avantaj elde edebilirsiniz.
Antispam sistemini e-posta sunucunuzdan önce tüm iletileri karşılayan ve sizi zararlı içeriklerden koruyan bir yapay zeka ürünü olarak düşünebilirsiniz. E-postaların göndericisini, gönderilme sıklığını, içeriğini ve sizin bu içeriklere karşı olan davranışlarınızı analiz ederek her geçen gün daha iyi ayrıştırma yapmak üzere çalışan bir kontrol sistemidir.

Spam (istenmeyen) mail nedir?

SPAM en basit tanım ile isteğiniz olmadan gönderilen reklam ve sahtecilik içerikli mail gönderileridir. İnternet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının, konuyla ilgili olan ya da olmayan bir çok kişiye, zorlayıcı nitelikte gönderilmesi de genelde SPAM olarak adlandırılır. Bu mailler ticari bir tanıtım için ya da sadece alıcı kullanıcılara rahatsızlık vermek için gönderilebilir.

Scam ve phishing nedir? Antispam servisi bu tür içerikleri engelleyebilir mi?

Scam (aldatmaca) ve phishing (oltalama) olarak bilinen e-posta içerikleri çoğu zaman bilinen bir finans kuruluşunu ya da kişiyi taklit eder. Bu tür içerikler özellikle kurumsal kullanıcıları hedef alarak günlük iş akışı içinde kullanıcıların yanlış hesaplara para transferi yapmasını, sahte bir websitesi üzerinden veri girişi yapmasını ve bilgilerinin ele geçirilmesini sağlamaya çalışır. Antispam servisleri bu içerikleri de engellemek üzere yapılandırılmıştır.

Antispam sistemi virüslü mail içeriklerini engelliyor mu?

Evet, antispam sisteminin temel özelliklerinden biri de virüslü mail içeriklerini tespit ederek kullanıcılarınıza ulaşmadan engellenmesini sağlamaktır.

Antispam sisteminin koruma ve doğru tespit oranı nedir?

Spam mailler internetin var oluşundan bu yana kullanıcıların ciddi şekilde zamanını tüketen bir faktör olduğu için antispam sistemleri her geçen gün daha iyi engelleme algoritmaları geliştirmektedir. Spam göndericileri bu algoritmaları aşmaya çalışsa da günümüzde bir çoğu kaliteli bir antispam servisi tarafından %95 oranında tespit edilerek engellenebilir. Tabiki istenmeyen filtreleme problemleri de nadiren oluşabilir ancak yönetilebilir bir servis olan Niobe Hosting antispam servisi ile yanlışlıkla engellenmiş maillerinizi de gelen kutunuza kolaylıkla kabul edebilirsiniz.

Bireysel antispam ile kurumsal anti spam arasındaki farklar nelerdir?

Hizmetin çalışma yapısı aynı olup sadece kullanıcı sayısına bağlı bir değişiklik vardır.

Antispam hizmetleriniz kaç kullanıcıya kadar desteklemektedir?

Websitemiz üzerinde satın alınabilir paket özelliklerimiz maksimum 100 kullanıcı ile sınırlıdır. Ancak daha yüksek sayıdaki kullanıcı konfigürasyonları için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Antispam hizmetim olmasına rağmen spam mailler alıyorum, ne yapmalıyım?

Olağan dışı bir spam aksiyonu söz konusu ise detaylı inceleme yapılarak problemin kaynağı tespit edilebilir. Antispam hizmetinin sağlıklı çalışmasını engelleyecek bir durum olup, olmadığı konusunda kontrol sağlamak üzere teknik ekibimize ulaşabilirsiniz.

Hangi antispam sistemini kullanıyorsunuz?

Dünyaca ünlü, yapay zeka desteği ile yönetilebilirliği yüksek bir servis olan SpamExperts altyapısı kullanılmaktadır.

Ürünü satın almama rağmen spam mail gelirse iade edebilir miyim?

Antispam hizmetimizde sizi memnun etmeyen bir durumla karşılaşmanız halinde 15 gün koşulsuz iptal/iade hakkınız vardır.

Antispam hizmetini yönetebileceğim bir panel var mı?

Evet, hizmet kurulumu sonrasında tarafınıza iletilecek panel bilgileri ile gelen maillerinizin raporlarını görebilir, engellenen içeriklerinize izin verebilir, kara liste/beyaz liste yönetimi ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Maillerim farklı firmada sizden anti spam hizmeti alabilir miyim?

Evet, farklı bir firma ya da sunucudan e-mail hizmeti kullanıyor olmanız bu hizmeti kullanmanıza engel değildir. Antispam hizmetiniz basit bazı tanımlama işlemleri sonrasında kolaylıkla kullanılabilecektir.

Antispam hizmeti bünyesinde sunulan ETRN servisi nedir?

ETRN en basit tanımıyla maillerinizi kullanıcı hesabı ya da posta sunucusunda oluşabilecek bir problem anında saklayan yedek alanıdır. Bu şekilde gelen mail içerikleriniz ETRN tarafından bekletilir ve problem giderildiğinde alıcı kullanıcılarınıza iletilir. Dolayısıyla içerik kaybı yaşamanız engellenir.
Destek Uzmanlarımız 7/24 Yanınızda!

Aşağıdaki destek kanallarından bizimle iletişime geçebilir ve hızlı destek alabilirsiniz

Sayfa Güncelleme Tarihi: 25.12.2023