Kimselerin Bilmediği E-ticaret SEO Optimizasyon Teknikleri Online Webinar

  • Tarih : 24 Haziran 2021
  • Gün : Perşembe
  • Saat : 20:00 - 21:00
  • Platform:
Ücretsiz Kayıt Ol
Konuşmacı İlyas Teker Mosanta
Founder
Konuşmacı Emre Balcı Kriko
Growth Hacker
Konuşmacı Eren Gürçekiç Optdcom
SEO Manager
Moderatör Mehmet Emre Baş SEO Consultant

Kimselerin Bilmediği E-ticaret SEO Optimizasyon Teknikleri

Bu etkinliğimizde e-ticaret SEO optimizasyon tekniklerinin püf noktaları hakkında bilgiler verilecek ve konuşmacılarımız değerli tecrübelerini katılımcılarımız ile paylaşacaklar. Seo Danışmanı Mehmet Emre Baş’ın moderatör olarak katılacağı webinarımızın konuşmacıları ise Mosanta kurucusu İlyas Teker, Kriko Growth Hacker Emre Balcı ve Optdcom SEO Manager Eren Gürçekiç olacaktır. Birbirinden değerli konuşmacıların tecrübelerini paylaşacağı bu ücretsiz webinarı sakın kaçırmayın.

e-ticaret-seo-optimizasyon

Sponsorlarımız

Webinar Kayıt Formu

NİOBE olarak kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kanun’a uygun olarak iletişim, bilgilendirme ve tanıtım amaçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında işliyoruz ● Kişisel verilerinizle ilgili haklarınızın neler olduğu, kişisel verilerinizi nasıl yönettiğimiz ve kimlerle paylaştığımız gibi konularda detaylı bilgi için “İnternet Aydınlatma Metnimize” ve "Gizlilik Politikamıza" göz atabilirsiniz ● Size göndereceğimiz elektronik postalardaki [AYRIL] seçeneğini kullanarak kişisel verilerinizi işlenmesi için AÇIK RIZAnızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz ● AÇIK RIZA BEYANI Sunduğunuz aydınlatma metinlerini okudum. Bu çerçevede; AÇIK RIZA’mı veriyorum
Sıkça Sorulan Sorular

Niobehosting.com webinarları ücretsiz mi?

Evet, tüm etkinlikler ücretsiz olacaktır. Katılımcılar etkinliklere katılarak sektör profesyonellerinden doğru bilgileri öğrenebilirler.
Webinar serilerimiz her iki ayda bir şeklinde olacaktır. Bundan sonraki etkinliğimiz Şubat ayı içinde planlanacaktır.
Webinarımızın video içeriği, Niobehosting.com Youtube kanalında paylaşılacaktır. Aşağıdaki linkten kanalımıza ulaşabilirsiniz.

Niobe Hosting Youtube Hesabı
Destek Uzmanlarımız 7/24 Yanınızda!

Aşağıdaki destek kanallarından bizimle iletişime geçebilir ve hızlı destek alabilirsiniz