Ücretsiz Web Hosting Web Hosting Sponsorluğu

Kar amacı gütmeden internet içeriğine katkı sağlayan, bilgiye erişimi kolaylaştıran ve benzersiz içeriği ile popülerleşen web projelerinin önlerindeki engelleri kaldırıyor, giderek artan barındırma maliyetlerini üstlenerek daha fazla ziyaretçiye erişebilmeleri için ihtiyaç duydukları benzersiz Web Hosting altyapısını ÜCRETSİZ sağlıyoruz

  • Açık Kaynak Yazılım Geliştiren Topluluk Siteleri
  • Teknoloji ve Haber Siteleri
  • Üniversite Toplulukları
  • Haber ve Forum Siteleri
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sponsorluk Türleri

Değer üreten, toplulukları bir araya getiren ya da Türkçe içeriğin zenginleşmesine katkı sağlayan projeleri destekliyoruz

KVM OverIP Erişimi

Web Hosting & Altyapı Sponsorluğu

Web teknolojileri, yazılım, inovasyon ya da bu odaklara katkı sağlayan toplulukları bir araya getiren web sitelerinin başvurularını web hosting & altyapı sponsorluğu kapsamında değerlendiriyoruz.

ÜCRETSİZ DDos Koruması

Teknoloji Sponsorluğu

Yeni teknolojilere odaklanan yazılım projelerini ya da var olan teknolojilere yeni nesil yaklaşımlarla fayda sağlayan girişimleri Teknoloji Sponsorluğu kapsamında değerlendiriyoruz. Özellikle üniversitelerin mühendislik araştırmalarını desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.

İstanbul & İzmir Lokasyon Tercihi

Sosyal Sorumluluk Kapsamında Sponsorluklar

Ticari amaç gütmeyen ve toplumsal farkındalığı arttırmaya, insan sağlığını korumaya ya da bilim, eğitim veya sanat alanında yetişmiş insan gücünü desteklemeye odaklanan tüm sosyal sorumluluk projelerinin web barındırma ihtiyaçlarını karşılamak üzere sponsorluk başvurularını değerlendiriyoruz

Sponsorluk Hakkında Merak Edilenler

Sponsorluk almak istediğiniz projenizin uygunluğu ve programın işleyişi hakkında sıkça sorulan sorulara göz atın

Yeni bir proje için hosting sponsorluğu alabilir miyim?

Sponsorluk programının amacı internet ekosistemine katkı sağlayan projelerin büyümelerine destek olmaktır. Dolayısı ile sosyal sorumluluk ve üniversite projeleri hariç yeni kurulan projelere sponsorluk desteği sağlayamıyoruz. Eğer projenizi yeni kuruyorsanız en az 250 google indeksi ya da 6 aylık içerik geçmişine sahip olduğunuzda sponsorluk programımıza başvurabilirsiniz. Gerçekten büyümeye ihtiyaç duyan başarılı projeleri seçmemize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Web sitemden reklam geliri elde ediyorum. Yine de sponsorluk programına başvurabilir miyim?

Sponsorluk programına başvurmak isteyen web siteleri ticari amaç güden e-ticaret / arkadaşlık ya da satış ortaklığı gibi direkt gelir sahibi olan projeler kabul edilmez. Ancak içerikten doğan indirekt gelirleriniz bu kapsamda değerlendirilmemektedir. Örneğin Wordpress geliştiricilerini bir araya getiren bir forum sahibi iseniz, reklamdan elde ettiğiniz (Adsense vb.) gelirleri ticari amaç kapsamında değerlendirmiyoruz.

Birden çok web sitem için sponsorluk başvurusu yapabilir miyim?

Elbette. Her bir web sitesini, sahibinden bağımsız ayrı bir başvuru olarak görür ve değerlendiririz. Kriterlere uyan birden çok web siteniz varsa her biri için ayrı ayrı başvuru yaparak değerlendirilmesini talep edebilirsiniz. Olumlu sonuçlanan tüm başvurularınız için sponsorluk programına dahil olabilirsiniz.

Sponsorluk başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim?

Başvuru formunu gönderdiğinizde, forumda belirttiğiniz e-posta adresine başvurunuzun bize ulaştığını teyit eden bir e-posta göndereceğiz. Bu aşamadan sonra ekiplerimiz web sitenizin başvuru kriterlerine uygunluğunu kontrol ettikten sonra değerlendirme sonucunuzu yine aynı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza ulaştıracağız.

Sponsorluk Başvuru Formu

Projeniz için sponsorlu talebinizi aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Talep Ettiğiniz Sponsorluk Türü *

Şu an bir başka sağlayıcıdan sponsorluk servisi alıyor musunuz? *

NİOBE olarak kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kanun’a uygun olarak iletişim, bilgilendirme ve tanıtım amaçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında işliyoruz ● Kişisel verilerinizle ilgili haklarınızın neler olduğu, kişisel verilerinizi nasıl yönettiğimiz ve kimlerle paylaştığımız gibi konularda detaylı bilgi için “İnternet Aydınlatma Metnimize” ve "Gizlilik Politikamıza" göz atabilirsiniz ● Size göndereceğimiz elektronik postalardaki [AYRIL] seçeneğini kullanarak kişisel verilerinizi işlenmesi için AÇIK RIZAnızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz ● AÇIK RIZA BEYANI Sunduğunuz aydınlatma metinlerini okudum. Bu çerçevede; AÇIK RIZA’mı veriyorum
Sayfa Güncelleme Tarihi: 29.03.2021