En Ekonomik .Com.TR Domain Fırsatı Hemen Kaydet
Kapat

Google Ads'de Başarılı Kampanya Yönetimi için İpuçları Online Webinar

  • Tarih : 29 Nisan 2021
  • Gün : Perşembe
  • Saat : 14:00 - 15:00
  • Platform:
Ücretsiz Kayıt Ol
Konuşmacı Zafer Kavaklı Woom Digital
Founder
Konuşmacı Yaşar Acar Roipublic
Managing Partner
Moderatör Burkay G. Yapağcıoğlu CloudMarkethink
Founder

Google Ads'de Başarılı Kampanya Yönetimi için İpuçları

Bu etkinliğimizde sağlıklı bir Google Ads kampanya yönetimi, kampanya yönetimi yaparken dikkate almanız gereken önemli metrikler ve kampanya yönetiminin püf noktaları hakkında bilgiler verilecektir. CloudMarkethink kurucusu Burkay Gökhan Yapağcıoğlu’nun moderatör olarak katılacağı webinarımızın konuşmacıları ise ebebek dijital pazarlama müdürü Zafer Kavaklı ve Roipublic kurucusu Yaşar Acar olacaktır. Ücretsiz webinarımıza katılımınızı bekliyoruz.

Sponsorlarımız

Webinar Kayıt Formu

NİOBE olarak kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kanun’a uygun olarak iletişim, bilgilendirme ve tanıtım amaçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında işliyoruz ● Kişisel verilerinizle ilgili haklarınızın neler olduğu, kişisel verilerinizi nasıl yönettiğimiz ve kimlerle paylaştığımız gibi konularda detaylı bilgi için “İnternet Aydınlatma Metnimize” ve "Gizlilik Politikamıza" göz atabilirsiniz ● Size göndereceğimiz elektronik postalardaki [AYRIL] seçeneğini kullanarak kişisel verilerinizi işlenmesi için AÇIK RIZAnızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz ● AÇIK RIZA BEYANI Sunduğunuz aydınlatma metinlerini okudum. Bu çerçevede; AÇIK RIZA’mı veriyorum
Sıkça Sorulan Sorular

Niobehosting.com webinarları ücretsiz mi?

Evet, tüm etkinlikler ücretsiz olacaktır. Katılımcılar etkinliklere katılarak sektör profesyonellerinden doğru bilgileri öğrenebilirler.
Webinar serilerimiz her iki ayda bir şeklinde olacaktır. Bundan sonraki etkinliğimiz Şubat ayı içinde planlanacaktır.
Webinarımızın video içeriği, Niobehosting.com Youtube kanalında paylaşılacaktır. Aşağıdaki linkten kanalımıza ulaşabilirsiniz.

Niobe Hosting Youtube Hesabı
Destek Uzmanlarımız 7/24 Yanınızda!

Aşağıdaki destek kanallarından bizimle iletişime geçebilir ve hızlı destek alabilirsiniz