İlk Gelen Alır! TR Domainler Artık Belgesiz. Üstelik 0.99$’a Hemen Belgesiz Kaydet

Ucuz Hosting

0,59$’dan başlayan ekonomik web hosting paketleri ile web siteni hemen yayınla!

 • %100 SSD Disk
 • Ücretsiz Yedekleme
 • 14 Gün İade Garantisi
 • Ücretsiz Site Taşıma
PeriyotFiyatKampanyalı
12 Ay 2.99$ 1.29 $/Ay 36.12 ₺/Ay
24 Ay 2.99$ 1.19 $/Ay 33.32 ₺/Ay
36 Ay 2.99$ 0.89 $/Ay 24.92 ₺/Ay
PeriyotFiyatKampanyalı
12 Ay 5.99$ 3.75 $/Ay 105 ₺/Ay
24 Ay 5.99$ 2.79 $/Ay 78.12 ₺/Ay
36 Ay 5.99$ 2.49 $/Ay 69.72 ₺/Ay
PeriyotFiyatKampanyalı
12 Ay 9.99$ 5.49 $/Ay 153.72 ₺/Ay
24 Ay 9.99$ 4.99 $/Ay 139.72 ₺/Ay
36 Ay 9.99$ 3.49 $/Ay 97.72 ₺/Ay
PeriyotFiyatKampanyalı
12 Ay 19.99$ 11.99 $/Ay 335.72 ₺/Ay
24 Ay 19.99$ 9.99 $/Ay 279.72 ₺/Ay
36 Ay 19.99$ 7.49 $/Ay 209.72 ₺/Ay
Yıllık Sadece 7$
BaşlangıçBaşlangıç web sitesi için en ideal fiyat
2.99$/Ay 83.72₺/Ay
0.59 $/ay 16.52 ₺/ay
Yenileme Fiyatları
 • 1 Site Barındırma
 • 10 GB Disk Alanı
 • 50 GB Trafik
 • 10 Adet E-Posta
 • 1 Core CPU
 • 512 MB Ram
 • cpanelcPanel
 • LitespeedLitespeed
 • LitespeedLitespeed Cache
 • Ücretsiz Taşıma
 • Ücretsiz Yedekleme
 • Tüm Özellikleri Gör
Fast 10
5.99$/Ay 167.72₺/Ay
1.49 $/ay 41.72 ₺/ay
Yenileme Fiyatları
 • 1 Site Barındırma
 • 10 GB SSD Disk
 • LSCACHE ile 10 Kat Hızlı
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz .Xyz ve .Email Domain
 • Ücretsiz Taşıma
 • Ücretsiz Yedekleme
 • 7/24 Destek
StartupÇoklu web sitesi kullanımı için ekonomik çözüm
9.99$/Ay 279.72₺/Ay
2.99 $/ay 83.72 ₺/ay
Yenileme Fiyatları
 • Yönetim Desteği
 • 1 Site Barındırma
 • 5 GB SSD Disk
 • SınırsızSınırsız Trafik
 • 5 Adet Kurumsal E-Posta
 • 2 Core CPU
 • 2 GB RAM
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz Taşıma
 • Trend Micro Antivirüs
 • Tüm Özellikleri Gör

Niobe Hosting Avantajları

En Güncel Platform

Web sitenizi Linux ya da Windows’ta barındırıyor olmanız farketmez, otomatik işletim sistemi sürüm güncellemeleri ile işletim sistemini en güncel versiyonuyla kullanın.

Wordpress Uyumlu Altyapı

Wordpress için optimize edilmiş sunucularımızda, Wordpress altyapısını kullanan web sitelerinizi yüksek performansla barındırın.

%100 SSD Altyapı

Web sitelerinizin yüksek performans göstermesini sağlayan SSD altyapısı ile site açılma sürelerini minimuma indirin.

cPanel Kontrol Paneli

cPanel’in kullanımı kolay arayüzünden faydalanarak Niobe Hosting'de barındırdığınız e-posta, hosting, yedekleme gibi hizmetleri rahatlıkla ücretsiz olarak yönetin.

Cloud Hosting Platformu

Niobe Hosting cloud platformunun sağladığı esnek altyapı ile kaynak ihtiyacınız arttığında, hosting hizmetinizi istediğiniz zaman ölçeklendirerek üst paketlere yükseltme yapın.

Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

Düzenli olarak yedeklenen hosting planlarınız sayesinde, öngörülemeyen herhangi bir veri kaybında web sitenizin son yedeğini ücretsiz olarak geri yükleyin.

Yedekli DNS Sunucular

En yüksek verimlilikte ve performansta çalışan cloud hosting paketleri için ayrı olarak yapılandırılan yedekli DNS altyapısı, herhangi bir problemde devreye girer ve sürekliliği sağlar.

Kesintisiz Teknik Destek

Uzman destek ekibimiz, web sitenizin yönetimi ile ilgili sorularınızı yanıtlamak ve problemlerinizi çözmek için telefon, ticket ve canlı destek ile 3 farklı kanaldan 7/24 destek için hazırdır.

Antispam ve Antivirüs Koruması

Antispam teknolojimiz sayesinde spam'lar cloud platformunda barınan tüm sitelerinize ve e-posta’larınıza ulaşmadan ortadan kaldırın; antivirüs sistemimiz ile de FTP'deki dosyaların taranmasını ve zararlı virüslerin bulaşmasını engelleyin.

Ekonomik Hosting Paketlerinde Otomatik Kurulan Uygulamalar

Hem Ekonomik Hem Kaliteli Hosting

Son teknoloji %100 SSD altyapısı, en güncel veri tabanı sürümleri, en popüler yönetim paneli seçenekleri, Wordpress uyumlu altyapı, kesintisiz teknik destek, ücretsiz yedekleme hizmeti, yedekli DNS sunucular, antispam ve antivirüs koruması ile ekonomik ve kaliteli hosting deneyimini keşfedin.

Ücretsiz Wordpress Uygulaması ile Siteni Kur

Dünya üzerinde en çok tercih edilen hazır içerik yönetim sistemi olan WordPress, web sitenizin kullanımını kolaylaştıracak binlerce eklenti, ücretsiz hazır şablon ve içeriklerinizi basitçe yönetebileceğiniz bir arayüz sunar. Küçük işletmeler için web siteleri, kişisel web siteleri ve e-ticaret siteleri WordPress ile oluşturabileceğiniz site türlerinden sadece bazılarıdır. WordPress, esnek, hızlı ve basit şekilde web sitelerini yönetmek isteyen herkes için en ideal çözümdür.

Hiç WordPress veya kodlama tecrübeniz olmasa bile, ucuz Wordpress hosting planlarımızda yer alan içerik yönetim kurulumu sayesinde, Wordpress'i sadece tek tık ile kurup web sitenizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

%100 SSD & Hızlı Hosting Hizmeti

Son teknoloji %100 SSD altyapımız sayesinde hızlı hosting deneyimi artık hayal değil! Yüksek erişilebilirlik, kesintisiz hizmet ve minimum açılma süreleri sağlayan ekonomik hosting paketlerimizle, Google'da sıralamanızı etkileyen en önemli faktörlerden biri olan minumun site açılma hızına kavuşarak Google arama sayfalarında üst sıralara çıkabilir ve ziyaretçilerinizin memnuniyetini garanti altına alabilirsiniz.

Ucuz Hosting ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Ucuz web hosting nedir?

Ucuz web hosting, uygun maliyetli bir web barındırma hizmetidir. Herhangi bir işletmenin ya da bireysel kullanıcının web sitesine kaliteli şekilde hizmet edebilecek en ucuz hosting paketlerini kapsar.

Uygun hosting paketleri fiyatları ne kadar?

Uygun hosting paket fiyatları, hosting planınızın içerebileceği ek özelliklere göre değişmektedir. Tüm fiyatları “Ucuz Hosting” sayfamızdan görebilirsiniz.

Ucuz hosting planlarına dahil olan hizmetler nelerdir?

Bu hizmetler, hangi ekonomik hosting planını seçtiğinize bağlı olarak değişse de, daha iyi bir hizmet deneyimi sunmak için tüm planlarımızda birçok premium servisi ücretsiz olarak kullanıma sunuyoruz. Ucuz hosting ile kullanımınıza sunduğumuz ücretsiz servisler arasında; yedekleme, taşıma, 7/24 kesintisiz destek, domain ve e-posta yönetim desteği vardır.

Ucuz hosting veren firmalar arasında Niobe Hosting’in farkı nedir?

Çoğu ucuz hosting veren firma, ucuz hosting için paylaşımlı web barındırmadan çok daha fazla ücret alır, fakat Niobe Hosting çok düşük başlangıç maliyetleri ile ekonomik ve kaliteli çözümler sunar.

Ucuz hosting kalitesiz hizmet değildir. Niobe Hosting ucuz hosting paketleri, diğer hosting paketlerimiz ile benzer özelliklere sahiptir.

Birçok premium özellikle birlikte gelir ve kullanıcılarına her türlü problem karşısında 7/24 destek sağlar.

Ekonomik hosting planlarını kullanmak için alan adı gerekli midir?

Evet gereklidir. Bir web sitesini yayına alabilmek için 2 temel bileşen gerekir: Alan adı (domain) ve hosting. Web sitenizi yayına almak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza en uygun hosting planı ile birlikte, işletmeniz ya da markanız için bir domain kaydı da yaptırmanız gerekir.

Alan adınız yok ise, Niobe Hosting domain sorgulama sayfasından sizi en iyi yansıtacak domaini sorgulayarak hemen aktif edebilirsiniz

Ucuz hosting güvenli midir?

Evet, web siteniz ucuz hosting ile güvendedir. Niobe Hosting ucuz hosting paketlerinde en yaygın saldırı türleri için koruma sağlar.

Hosting planlarımız ücretsiz Let's Encrypt SSL sertifikaları ile birlikte gelir. Bu, sitenizin tüm ziyaretçiler için güvenli olduğu anlamına gelir.

Tüm ucuz hosting paketlerimizde ücretsiz yedekleme vardır. Bu, verilerinizin korunmasını sağlar ve herhangi bir veri kaybı durumunda, sitenizi tek bir tıklamayla geri yüklemenize olanak tanır.

Niobe Hosting, sitenizi kötü amaçlı yazılımlar ve DDoS için otomatik olarak tarar. Bu, sizi web sunucunuzun güvenliğini aşmaya çalışan bilgisayar korsanlarına karşı koruyacaktır.

Ucuz web hosting ile web hosting'in farkı nedir?

Ucuz web hosting paketleri ile web hosting paketleri arasında; ücretsiz servisler, barındırılan site sayısı, disk alanı, trafik vb. bazı farklılıklar vardır.

Ucuz hosting hizmetinde SSL sertifikası ücretli midir?

Ucuz hosting paketlerimizin hepsinde sizi ve ziyaretçilerinizi korumaya yardımcı olmak için ücretsiz olarak Let's Encrypt SSL sertifikası mevcuttur.

Alan adım var ucuz hosting hizmetinden yararlanabilir miyim?

Evet yararlanabilirsiniz. Alan adı kaydınızın olması ucuz hosting hizmetinden yararlanmanıza engel değildir.

Alan adınızla, ucuz hosting paketinizi bağlamak için yapmanız gereken tek işlem, alan adınızın isim sunucularını Niobe Hosting isim sunucularına yönlendirmektir.

Web sitemi ücretsiz olarak nasıl kurabilirim?

Ucuz hosting paketlerimizde birini satın aldıktan sonra, WordPress, Joomla, Magento vb. CMS'lerdeki tema ve eklentileri kullanarak ücretsiz web sitenizi hızla yayına alabilirsiniz.

Ucuz hosting paketlerini üst paketlere yükseltebilir miyim?

Ucuz hosting satın aldığınızda, paketlerimiz, çoğu işletmenin web sitesini yayına alması için ihtiyaç duyduğu özelliklerin tümünü karşılar. Fakat ihtiyaçlarınız zaman içinde değişirse, hosting hizmetinizi istediğiniz zaman ölçeklendirebilir ve üst paketlere yükseltme yapabilirsiniz.
Destek Uzmanlarımız 7/24 Yanınızda!

Aşağıdaki destek kanallarından bizimle iletişime geçebilir ve hızlı destek alabilirsiniz

Kaynak Kullanımı
- Paketinize tanımlanmış işlemci değerinin tamamı (Örneğin 1 çekirdek işlemci için %100) ya da daha fazlası 90 saniyeden uzun süre kullanılamaz.

- Her ne şartla olursa olsun sunucuda gözetimsiz olarak sunucu taraflı süreçler yürütülemez. Buna IRCD gibi scriptler örnek olarak gösterilebilir.

- Paylaşımlı hosting hizmetlerinde MySQL veritabanlarına sadece sunucu lokalinden bağlantıya izin verilmektedir. Uzaktan erişim ya da MYSQL Workbench, Navicat gibi uygulamaların kullanımına izin verilmez.

- 20 saniyeden uzun hiçbir MySQL sorgusu yürütülemez. MySQL tabloları uygun bir biçimde indekslenmelidir.

- Teknik yetkililer tarafından onaylanmayan "zamanlanmış görevler / cronjob" sunucuda kontrolsüz olarak çalıştırılamaz.

- E-posta iletişimlerinde "ek" olarak gönderilecek ya da alınabilecek dosya boyutu maksimum 25 MB ile sınırlıdır. (Gönderim esnasında alıcı sunucuların limitlerine ayrıca dikkat edilmelidir.)

- Her hosting hizmeti dış sunuculara günlük 1250 adet e-posta gönderebilir. Hosting hizmeti altındaki hesaplar arasında ve saatlik gönderime yönelik bir kısıtlama yoktur. Ancak bu durum toplu olarak reklam, bülten ve bildirim amaçlı gönderimler için kullanılamaz.

- Gönderilen mailler herhangi bir anda 50'den fazla kullanıcıya gönderilemez. Toplu gönderimlerin tespiti ve kısıtlanması kapsamında son 1 saatlik süreçte 20'den fazla başarısız e-postanın kuyrukta kalması hesabınızın gönderim servisinin engellenmesine sebep olabilir.

- Paylaşımlı hosting hizmetlerinde bir klasörün içinde 100.000'den fazla klasör olmamalıdır.

- FTP alanlarında çalıştırılabilir (exe, bat, vbscript, .sh vb) dosya barındırılmasına izin verilmez.

- FTP alanlarında depolama ve arşiv amaçlı yedek barındırılmasına ya da ISO dosyalarının saklanmasına izin verilmez. Bu tür dosyalar tespit edildiğinde herhangi bir bilgilendirme yapılmadan ve onay alınmadan silinmesi sunucu yetkililerinin insiyatifindedir. Yedeklenmemiş içeriklerin kaybından Niobe Hosting sorumlu tutulamaz.

- Paylaşımlı hosting'lerde bir web sitesine anlık olarak connection 150 / saniye ile kısıtlıdır.

Paylaşımlı Sunucularda İzin Verilmeyen Materyaller
- IRCD (Irc sunucu içerikleri)

- IRC script’leri/bot’ları

- Korsan Yazılım/Warez

- IP Tarayıcılar

- Bruteforce Programları/Script’leri/Uygulamaları

- Mail Bomber’lar/spam script’leri

- Escrow hesabı

- Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar

- Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri

- Dolandırıcılık ve hesap ele geçirme amacı taşıya oltalama (phishing) içerikli siteler

- Canlı Spor müsabakalarının her tür yayını, lisanssız/izinsiz içerik aktarımının yapılması

- Bit torrent veya diğer P2P (peer-to-peer) uygulamaları, tracker ya da istemci olarak

- Mail Bombing, Mailer Pro, spam script ile e-mail gönderimi girişimleri

- Yatırım siteler ( E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM)

- Kişi ve kurumlara karşı işlenen hakaret ve söylem içerikleri

- Müstehcen içerikler ( Çıplaklık, pornografi veya benzer içerik )

- Telif hakları, ticari marka, patent, ticari sır veya herhangi bir üçüncü taraf bilgileri izinsiz kullanımları - ihlalleri

- Siber zorbalık kapsamında değerlendirilen her türlü karalayıcı, taciz edici, küfür, tehdit veya kişi gizliliğini ihlal ve şiddete teşvik eden, tehdit, nefret içerikleri

- Ulusal güvenliği ya da kolluk kuvvetlerinin soruşturma süreçlerini etkileyecek içerikler

- Yasa dışı madde kullanımına teşvik eden içerikler

- Yasadışı faaliyetleri tanıtan veya hizmet veren içerikler ( Silah kaçakçılığı, kumar, bahis, piyango )

- Denial of Service attacks (DDOS), Bruteforce, Syn Attack gibi servis saldırıları

- İzinsiz sistem veya ağ güvenlik açığı test etmek, güvenlik ya da kimlik doğrulama önlemlerini ihlal etmek amaçlı girişimde bulunma

- Open Proxy sunucuları, relay mail sunucuları, DNS recursion gibi hizmetler ile ağın kötüye kullanımı

- Fatura tahsilat siteleri

- Malicious (Kötü niyetli) yazılım, Fraudent (sahte) içerik, Phishing (Kimlik avı) girişimleri

- Sunucularda lisansız uygulama kullanımına izin verilmemektedir. Gerekli hallerde Niobe Hosting lisans belgesini talep edebilir.

Sınırsız web sitesi barındırabileceğiniz paketler

Satın alınan hizmetin sınırsız hizmet paketi olması halinde dahi, bu kullanım hakkının adil kullanım kotası kapsamında olması gerektiği hususunda MÜŞTERİ bilgi sahibi olduğunu ve buna göre hareket etmekle yükümlü olduğunu peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Adil kullanım kotası sınırsız hosting hizmeti paketleri bakımından 1000 adet web sitesi ve 1000 adet subdomain olarak belirlenmiştir. MÜŞTERİ, kullanım bakımından bu sınırın üzerinde bir talepte bulunamayacağını, talepte bulunması halinde Niobe Hosting tarafından bu kullanımın durdurulabileceği, askıya alınabileceği ya da sözleşmenin geçici ve/veya kalıcı olarak fesih edilebileceğini peşinen gayri kabili rücu olarak kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

MÜŞTERİ' nin böyle bir durumun varlığı halinde satın aldığı hizmetin sınırsız olduğu iddiasında bulunması ve Niobe Hosting' in sorumluluğuna gitmesi mümkün değildir.

Blog

Sayfa Güncelleme Tarihi: 13.07.2022